Bu site satılıktır. İrtibat için iletiçime geçiniz.

Pazartesi, Mart 11, 2013

Kanvas Tablolar | Mozaik - Led- Işıklı resimler

Kanvas Tablolar | Mozaik - Led - Işıklı resimler


Dekorasyon alanında yapılan değişiklikler gerek modern gerekse klasik çizginin gelişmesine neden  olmaktadır. Bu değişimler farklı mobilyaların yada dekorasyon eşyalarının ortaya çıkmasına sebep olur.
Dekorasyonda kullanılan en küçük parça bile en büyük parça kadar değerlidir. Bu nedenle vitrine bir eşya alırken bile renk uyumu ve çizgi yapısına dikkat edilmelidir. Mavi tonlarının hâkim olduğu bir oturma odasının vitrinine kırmızı birşey almanız renk uyumunu kaldıracak mavinin ferahlatıcı etkisini azaltacak, genellikle gözleri baskın olan kırmızı bibloya çekecektir. İletmiş olduğumuz örnek dekorasyonun küçük parçalarla bile ne kadar farklı bir sanat olduğunu gösteriyor.


Dekorasyon alanında bulunan değişiklikler genel olarak zamana ve mekana göre değişir. Aynı zamanda kişilerin zevk ve renklerine göre de tasarımların değişmesi söz konusudur. Küçük parçalardan biri olarak gösterilen fakat dekorasyon bütünlüğünü etkileyen kanvas tablolar farklı çeşitleri ile dekorasyona istenen yardımı yapabilecek görsel materyallerdir. Çeşitleri arasında bulunan mozaik kanvas tablo, ledli kanvas tablo yada ışıklı kanvas tabloların dışında duvarınızda gerek tablo gerekse saat görevlerini görsel olarak ustalıkla yapan kanvas tablo saat seçenekleri de bulunmaktadır. Kanvas tablo saat seçenekleri dekorasyonun görselliğini sağlayabilecek bir parçadır.


Klasik yada modern çizgilerden hangisini kullanırsanız kullanın kesinlikle olmazsa olmazlar vardır. Duvarınızın boş olması bir dekorasyonun yalın ve katıksız olması anlamına gelir. Duvar dekorasyonu bile dekorasyon içerisinde ayrı bir daldır. Evinizin genelini kapsayan duvarlarınızın renk uyumu ve üzerinde yaptığınız değişiklikler genel dekorasyonunuzu doğrudan etkiler. Kanvas tablo saat gerek renk uyumuna gerekse dekorasyonun çizgisine uygun seçilmelidir. Kanvas tablo saat seçeneklerini kullanırken klasik bir dekorasyonda olan çizginiz için modern bir tablo seçimi yapılmamalıdır. Dekorasyonun genel bütününe bakıldığında kanvas tablo saat uygun bir seçenek olacaktır. Ayrıca son zamanlarda birden fazla kanvas çeşidini bir ara görmeniz mümkündür. Kanvas tablo saat veya led kanvas tabloyu bir arada kullanarak ışıklı, görsel, dijital kaliteli baskısı ile bir saat duvarınıza ne kadar şık durur öyle değil mi?

Dekoratörlerin genel olarak yaptıkları hataların başında gelen renk ve çizgi uyumunun her şey olduğunun düşünülmesidir. Bu kurala uymak tabi ki dekorasyon sanatı için önemlidir fakat ters renklerin ( birbirlerini ezmedikleri sürece ) dekorasyona ayrı kattıkları hava veya siyah beyaz tasarımlar bu kurala uygun değildir. Kanvas tablo saat çeşitlerinde gerek ters renkler gerekse siyah beyaz gibi her dekorasyona uyumlu tonlar birlikte kullanılmıştır. Kanvas tablo saat ile birlikte birçok farklı tasarımı bir arada kullanabileceğiniz gibi ev ve işyerlerinizdeki zaman döngüsünü de görsel hale getirebileceksiniz. Kanvas tablo saat ev diğer çeşitleri için bizlerle iletişime geçebilir görsel tasarımınıza hemen başlayabilirsiniz.


Kanvas tablo fiyatlarını etkileyen unsurlar
Farklı çeşit: Kanvas tabloları arasında bulunan mozaik kanvas tablo, saat kanvas tablo, ledli kanvas tablo ve ışıklı kanvas tablo fiyat olarak birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Bunun nedeni çeşitlerin maliyetleri ve kullanım alanlarına göre değiştiği gösteriliyor. Led ve ışıklandırma kullanılan kanvas tablolarda kullanılan malzemenin kalitesi de fiyatı doğrudan etkiler.

Kullanılan malzeme: Kanvas tablo fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri dijital baskı kalitesi ve kullanılan malzemelerdir. Kanvas kumaşının üzerine yapılan bu tablolar kumaşın kalitesine göre kalitelendirilir.

Ebatları: Hangi duvarınıza koyarsanız koyun duvarın belirli bir kısmını kaplaması tablonun dekorasyona verdiği etkiyi arttıracaktır. Bu nedenle ebatlarının artması kanvas tablo fiyatlarına otomatik olarak yansımaktadır.Dekorasyon amacı ile kullanılan kanvas tablolar dekorasyonun küçük parçaları olmasına rağmen oldukça kullanışlıdır. Birçok modern çizgide kullanılması dekoratörlerin gelişmiş olan teknolojiler ile dekorasyon alanına ne kadar hizmet verdiğini göstermektedir. Kanvas tablo (canvas tablo) gelişmiş teknolojiler kullanılarak evinizin veya işyerinizin içerisinde sizlere uygun dekorasyonu sağlayan parçalardır. Farklı çeşitlerinin bulunması nedeni ile her türlü dekorasyon çizgisinde kullanılabilir. Renklerinin ve çeşitlerinin fazlalığı modern veya klasik tasarım yapmak isteyen dekoratörler için bütünleştirici bir parça özelliği taşır.

Kanvas tablo çeşitleri
Dekoratörlerin genel olarak dekorasyon sanatında dikkat ettikleri konu parçaların birbirine olan uyumudur. Oturma odasında bulunan bir koltuk, tv ünitesinde bulunan bir bibloya uygun olmak zorundadır. Bu dekorasyonun ana hedeflerinden biri olarak nitelendirilir. Renklerin uyumunun tam olması ev ve işyerlerinizdeki dekorasyonun kalitesini ve zevkinizi gösteren bir göstergedir.

Bu aşamada ortaya çıkan parçalardan olan tablolar arasında en fazla dikkat çekenleri kanvas tablolar olmuştur. Teknolojik bir dekorasyon parçası olan kanvas tablo adından da anlaşıldığı gibi kaliteli kanvas kumaşının üzerine yapılan dijital baskı anlamına gelir. Dijital olarak yapılan baskılar gerek sizin resimleriniz gerekse çok sevdiğiniz bir tablonun dijital baskısı olabilir. Bu çeşitlerin dışında genel olarak modern çizgi dekorasyonlarda kullanılan kanvas mozaik tablo da kanvas çeşitleri arasında dikkat çekmektedir. Kanvas mozaik tablo birçok resmin eklenmesinden oluşan genel bir resimdir.

Kanvas mozaik tablo
Modern tasarımlarda kullanılması daha uygun olan kanvas mozaik tablo resimlerin bir bütün oluşturarak gözü yormadan bir resim olarak tabloya yansımasıdır.  Hediyelik olarak düşünülen ve bir hediyenin içerisinde aslında anlamlı yüzlerce hediye olan kanvas tablo gerek ücreti gerekse uygun kullanımı nedeni ile fazlaca tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak dekoratif alanda da kullanılan kanvas mozaik tablolarda baskı kalitesi oldukça önemlidir.

Kanvas mozaik tablolarda dikkat edilmesi gerekenler
Kanvas mozaik tablolarda dikkat edilmesi gerekenlerin başında dijital olarak baskıya vereceğiniz yada isteyeceğiniz resmin kalitesinin baskıya uygun olacak kadar iyi olmasıdır. Baskı resmin kalitesini arttırmaz sadece onu kanvas kumaşına yansıtır. Bu nedenle oluşacak olan baskının kalitesi aynı zamanda resmin kalitesi ile doğru orantılıdır.

Kanvas mozaik tabloların basıldığı kumaşların %100 kanvas olduğuna dikkat edilmelidir. Genel olarak farklı karışımlar kullanılan kumaşların kullanılması baskının kalitesini azaltacağı gibi mozaik tablonun küçük resimlerinin de gözükmemesini sağlayabilir. Ayrıca ömür boyu duvarınızda kalmasını isteyeceğiniz bu hediyeyi yıpranmasından dolayı kısa zamanda duvarınızdan indirebilirsiniz. Kanvas mozaik tablo almak istiyorsanız bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Her çeşit kanvas konusunda tecrübemiz ile beraber yardımcı olabiliriz.


Kanvas tablo modelleri oldukça fazladır. Ülkemizde dekorasyon malzemelerine önem veren birçok insan bulunmaktadır. Dekorasyon malzemelerinin çeşitliliği ve ekonomik olmaması nedeniyle ilginin ekonomik ürünlere kayması normal gözükmektedir. Kanvas tablo modelleri oldukça fazladır ve yeni tasarımları üreticilerden sizlerde isteyebilmektesiniz. Durum böyle olunca yeni kanvas tablo modelleri ortaya çıkmaktadır. Dekorasyon sektöründe önemi büyük olan ürünler dekoratif bakış açısı bakımından oldukça beğenilmektedir.

Evinizin dekorunda kullanmak istediğiniz kanvas tablo modellerini sizler belirlemek ve hazır olarak çeşitlerini beğenmiyorsanız bizler ile bağlantıya geçerek yaptırmak istediğiniz resimleri sizlere özel siparişler ile sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Kanvas tabloların model görselleri oldukça zengin olduğundan dilerseniz sizler için seçtiklerimize bir göz atabilirsiniz. Bu kullanışlı modelleri evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kanvas denilince ilk akla gelen geçmişte kullandığımız tablolar gelmekte. Geçmişte kullanılan tablo ve modellerinin kullanımlarının rafa kaldırılması sonucunda kanvas gibi muhteşem bir ürün üretilerek dekorasyon ürünlerinde en çok istenen ve birçok insanın kullandığı bir ürün haline gelmiştir. Kanvas tablo modelleri ilk çıktığında bu kadar gelişmemişken şimdilerde her türlü boyutta ve özellikte kanvas tablo üretimi yapılabilmekte.

Kanvas tablolar kullanışlı bir ürün olması nedeniyle birçok ev hanımı ve evini benimseyen dekora önem veren insanların evlerini ve kendilerini daha güzel hissettiği bir ürün olması nedeniyle kanvas tablo modellerine olan ilginin bir hayli fazla olmasına neden olmaktadır. Kanvas tablo modelleri arasında çeşitli modeller ve özellikler bulunmaktadır. Bu modellerden başlıcaları özel istek ile aile resimleri arkadaşlarınızla dostlarınızla ve sevgilinizle olan resimleri kanvas tabloların özel kumaşına 3 boyutlu ve 4 boyutlu baskı seçenekleri ile üretimleri yapılabilmektedir. Eğer evinizi dekoratif olarak süslemek istiyorsanız aradığınız kanvas tablo modellerimize göz gezdirebilirsiniz. Kanvas tablo modellerinin şu sıralar oldukça fazla olmasından dolayı bunlardan sadece küçük bir kısmı olan modellere ilgi bir hayli fazladır. Bunlar hayvan resimleri araba resimleri doğa resimleri güzel manzara resimleridir.

Ülkemizdeki insanların birçoğu bu tür resimlere ilgi duymakla beraber neredeyse evlerinin duvarlarını bu tür tablolarla süslemektedir. Tablolar arasında en hafif ve kolaylıkla kırılmayan bir tür malzemeden üretilen kanvas tablo modellerine ilginin bu yönden de fazla olması sonucunda gelen taleplerde bir hayli fazlalaşmaktadır. Bu taleplere oranla geliştirilen kanvas tablo modellerinde seçeneklerinde şu sıralar bir patlama olmuş gibi gözükmekte. Neredeyse bulunduğumuz her alan da bu kullanışlı ürünler kullanılmaktadır. Kullanım alanları evlerden iş yerlerinden diğer alanlarda da artmaktadır. Bu alanlardan bazıları öğle saatlerin yemek yediğimiz yerler bu gibi yerlerde de kullanışlı şık kanvas tablo modelleri görülmektedir. Bu sayede insanların ferah yeme ihtimalini de güçlendirmektedir. Kanvas tablo modelleri ne kadar fazla olursa alınan talepleri karşılamak o kadar kolay bir hale gelecektir.Dünyada kullanım alanları ve ülkemizde geliştirilmiş teknikleri ile dekorasyon dünyasında bir çığır açan kanvas tablolara olan ilgi gün geçtikçe daha belirgin bir hale gelmektedir. Kanvas tablo kullanımı ile dekorasyon ürünleri satan firmaların tamamlayıcı bir etki ile görünümlerde oldukça iyi bir yere sahip olmasından dolayı hemen hemen dekorasyon malzemeleri satan her yerde bu tür tablolar görülebilmektedir. Modern kanvas tablolar her şekilde ve neredeyse her boyutta üretilmektedir. Modern kanvas tablolara birkaç örnek verecek olur isek bunlar ışıklı ve led seçenekleri ve dijital baskı olarak 3 boyutlu modern kanvas tablo diyebiliriz.

led-ışıklı-dekoratif-tablo-600x237

Teknolojinin gelişmesi ile artan rağbete en iyi gelişim gösteren dekorasyon dünyası görülebilmekte. Görsellik ve modern yaşam açısından bu tür ürünlerin kullanımdaki kolaylık ve ev iş dekorasyon düzeyini yükselten bir ürün olmasından dolayı kullanılan modern kanvas tablo türleri açısından da oldukça zengindir. Evlerini iş yerlerini ve sosyal hayatlarındaki boşluğu doldurabilmek adına dekorasyonla ilgilenen insanların en baştaki tercihi olan modern kanvas tablolar piyasa şartlarında çeşitli ve özellikli kullanımlardan ötürü bil hassa tercih edilmektedir. Modern kanvas tablo üretimi yapan reklam uzmanlarının oluşturduğu yapım ekibi ile yapılan özel çalışmalar neticesinde modern kanvas tablo üretimi gerçekleştirilmektedir.

Modern ve kullanışlı olan kanvas tabloların yapım aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesine özellikle dikkat edilerek bu tür kullanım kolaylığı görselliği üst plana çıkartan tablolara olan ilginin çoğalmasındaki en büyük faktörlerden birisi olarak görülmektedir. Şu sıra reklam ve dekorasyon piyasasındaki yoğunluğun başlıca sebeplerinden biri ise geliştirilen ve birçok çeşitte yeni ürünler bulunduran sıra dışı ve modern kanvas tablolardır. Piyasa şartlarındaki bu yapılaşma ile birçok ev ve işyeri kamu alanları dâhil olmak üzere restoranlar hatta birçok işletmede bu tür görsellik açısından güzellikler barındıran modern kanvas tablolardır. Bu bakımdan bu tarz görselliğin yanında güzellik resimlerinin artması ile birçok sektör bu tarz reklam ve dekorasyon malzemesini kullanarak iş yerlerini dekoratif açıdan geliştirmeye gayret göstermişlerdir.

Modern kanvas tablolar gelişimlerinden dolayı üreten firmalarında bir hayli yüzünü güldürmektedir. Kanvas tablo üreticilerinin yeni bir bakış açısı olarak sundukları konu olarak tablonu sen belirle yöntemi ile gelen siparişlerin bir hayli fazla olmasına neden olmaktadır. Her türlü resim ve görselin yapımı ile usta grafik hatta ustalık isteyen dijital baskı teknikleri ile yapılan modern kanvas tablolar müşterileri oldukça mutlu etmişe benziyor. Çağımızın en güzel zamanlarını yaşayan dekorasyon ve reklamcılık sektörünün devamlı gelişmesinden dolayı bu tür sektörlerde iyi bir konuma gelen modern kanvas tablolar oldukça iyi bir gelişme göstermiş ve yeni tarz modeller ile sıra dışı tablo seçenekleri ile kendinden oldukça söz ettirmektedir.

mavi-ışıklı-köprü-resmi-kanvas-saatli-tablo-modeli-600x401

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen soru sormadan önce soracağınız konu ile ilgili olan yayınları okuyunuz...