.

Öne Çıkan Yayın

Boya Fırçaları Çeşitleri ve Kullanımları

Bu konumuzda  fırça çeşitleri ve kullanımlarına yönelik küçük örnekler verdik.  Fırçaların kullanım şekillerini görmek için video...

Duyurular


13 07 2012

Tüm sanat severlere selam olsun...

Sitemiz 13 07 2012 tarihinde hizmete girmiştir.
Sitenin kuruluş gayesi sanatçıya ve sanat severlere kolayca ulaşabilecekleri güvenli bilgiler sunmak ve bir ana kaynak olmaktır.

Uzun bir araştırma ve veri toplama, verilerin girilmesi, resimlerin seçimi gibi konular tamamlandıktan sonra siteyi yayın hayatına geçirdik.


Unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarımız hakkında ansiklopedik bilginin yanı sıra pratik bilgiler, görseller, (resim, video) ve extra bilgilerle zenginleştirildi. Dersleri verilmekte olan konular İsmek kurslarına, kursların bulunduğu bölgeleri gösteren sayfasına yönlendirilmiştir.

Edindiğiniz bilgileri hayata geçirmeniz ve bir ömür boyu etrafınıza renk saçmanızı dilerim.


Çalışmalarınızda başarılar... 


Webportalim
-----------
01 10 2012

Telif Hakları ile ilgili Önemli "DUYURU"

   Sitemiz Ticari bir site değildir. Sitede kesinlikle başkasına ait herhangi bir şeyin para karşılığı satışı söz konusu değilidir! Sitede yer alan materyaller (resim makale veya herhangi birşey) birçoğu internet ortamından edinilmiştir. Bir çok konuyu çok sayıda sitede bulmanız mümkün. Eğer sitemizde bulunan herhangi bir çalışma (resim veya yazı) size ait ise ve sitemizde yayınlanmasını istemiyor veya sahibinin kim olduğunun belirtilmesi ile yayınlanmasını talebin dışında tamamen kaldırılmasını istiyorsanız sitemizin ana menüsünde bulunan iletişim bölümünü kullanarak tarafımıza bildirmeniz önemle duyurulur.

   İletişime geçmeniz dahilinde konu incelenmeye alınıp  söz konusu ihlalin gerçek olup olmadığı, telif hakkı tecavüzü gerçeklemiş olup olmadığına bakılarak, söz konusu olan içeriğin bir şahıs veya kurumun kendi malı olup T.C kanunlarına göre tescil edilmiş ve veya Digital Millennium Copyright Act'e (DMCA) standartlarına göre tescillenmiş üçüncü sahıslar tarafından izinsiz kullanılamaz olduğu belgelenmiş ise ve bunu sitemiz yönetimine geçerli yasal belgeler ile ispatlamanız dahilinde söz konusu içeriğin (resim, makale v.b.) sahibinim kim olduğu şartı ile yayınlamasının izin verilmesi dışında, kesinlikle kullanılmasına karşı olmanız dahilinde içerik sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

Gayemiz bilgi paylaşımıdır. Kimsenin şahsi malını sahiplenmek değil. 
"Bilgi paylaşıldıkça çoğalan bir hazinedir". (Hadis)

Günümüz dünyasında bilgiye erişme yolları çok kolaylaşmış bulunmaktadır. Aynı bilgileri bir çok sitede kopyala yapıştır şeklinde isimsiz olarak paylaşılmış olduğunu görmekteyiz, enimki bunu sizde biliyorsunuzdur. www.unutulmussanatlar.com olarak bilgi paylaşımına, sanata, emeğe çok önem vermekteyiz. sitede bulunan konuların hemen hemen hepsi neredeyse ananim olarak kimliksiz şekilde bulunmaktadır. Bizde bazı bilgilerin, eserlerin ve veya çalışmaların gerçek sahibinin kim olduğuna tam olarak emin olamadığımızdan dolayı. Alıntı yapamadık. 

Eser sahiplerine önemle duyurulur.

Webportalim
-----------------

0 yorum: